Ücretsiz Online Resim Düzenleme Siteleri

Cuma, Mart 27, 2015 icon18_edit_allbkg

Merhaba Arkadaşlar,
bu yayınımda sizlere ücretsiz online resim düzenleme sitelerini tanıtacağım.Site yazarları resim düzenleme konusunda bazen zorlanabiliyorlar ve bunun için pratik ve kullanışlı şeyler arıyorlar.Sitenize gelen ziyaretçilerin dikkatini çekmek için konulara resim eklemek önemli bir şeydir.Resimler trafik çekmenize yardımcı olabilir.

1-Pixlr

Pixlr en çok kullanılan resim düzenleme sitelerinden biridir.Üyelik gerektirmeyen bilgisayarınızdan resim yükleyebilir,resmin url sini atarak düzenleyebilirsiniz.
Siteye gitmek için tıklayın.


2-Lunapic

Lunapic tüm temel düzenleme araçlarını ve animasyon seçeneklerini sunmaktadır.Bilgisayarınızdan ve internet sitelerinden resim yükleyebilir ve çok kullanışlı özelliklerle düzenleyebilirsiniz.
Siteye gitmek için tıklayın.


3-İPiccy

Bilgisayarınızdan,internet sitelerinden veya web kameranızdan resimleri yükleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.Kolaj türü resim düzenlemek istiyorsanız İPiccy tam size göre.
Siteye gitmek için tıklayın.


4-Online Image Editor

Eğer resimleriniz üzerinde basit düzenlemeler yapmak istiyorsanız Online Image Editor'ü deneyebilirsiniz.Kesme,boyutlandırma gibi basit düzenlemeleri sunmaktadır.
Siteye gitmek için tıklayın.


Resimleri düzenlemek için veya profesyonel olarak düzenlemek için bu siteleri kullanabilirsiniz.Hızlı ve kolaydır.Etkileyici resimler yapmak istiyorsanız bu araçları kullanabilirsiniz...Sağlıcakla Kalın...

Paylaş

Benzer Yayınlar

2 yorum

yorum
31 Mart, 2015 02:51 Sil

Pixlr baya iyimiş eline sağlık güzel makale :)

Cevapla
avatar

İfadeleri kullan İfadeleri kapat

Lütfen yorum yaparken şunlara dikkat ediniz:

  • Küfürlü, siyasi veya huzur bozucu yorumlar yapmamaya,
  • Reklam, spam gibi yorumlar yapmamaya,

Dikkat ediniz. Yorumlarınız Admin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.